0
Opinii!
Profesjonalna współpraca przebiega w miłej atmosferze, a wszystkie sprawy załatwiane są szybko i rzetelnie. Fachowa obsługa, możliwość kontaktu z całym zespołem w każdej „awaryjnej sytuacji” oraz pomoc w wyjaśnianiu wszystkich księgowych zawiłości to największe zalety usług świadczonych przez Biuro Rachunkowe „DAFIN”.
ELEKTRO SERWIS
Zakład Usługowo-Handlowy
Jesteśmy klientem Biura Rachunkowego „DAFIN” od 2017 r. Oprócz prowadzonej nienagannie obsługi księgowej i płacowej Biuro Rachunkowe "DAFIN" jest dla nas również partnerem w wielu przedsięwzięciach. Polecamy Biuro Rachunkowe "DAFIN" jako godnego zaufania i rzetelnego partnera w biznesie.
"RestArt"
Restauracja Sitarska Barbara Borowy i Krzysztof Borowy
Wszelkie zadania dotyczące prowadzenia księgowości naszej firmy są wypełnianie terminowo i zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Firma ta jest godna polecenia wszystkim, którzy cenią profesjonalizm i rzetelność.
Transport Ciężarowy-Transport Nieczystosci Płynnych Biłgoraj
Profesjonalizm, rzetelność i terminowość to cechy, które wyróżniają Biuro Rachunkowe „DAFIN”. Obsługa księgowa prowadzona jest z należytą starannością i w stosownych terminach. Z całym przekonaniem rekomenduję Biuro Księgowe „DAFIN” jako godnego zaufania partnera.
FPHU "SURMACZ" Księżpol
Na podstawie dotychczasowej współpracy mogę ocenić Biuro Rachunkowe „DAFIN”jako firmę solidną, gwarantującą perfekcyjną jakość usług oraz świadczącą bezproblemową, terminową i nowoczesną księgowość.
"SABA" Sp. J. Janów Lubelski
Jesteśmy bardzo zadowoleni z prowadzonych spraw księgowych. Z całą pewnością możemy polecić usługi Biura Rachunkowego „DAFIN” Biegły Rewident Dagmara Ferens.
"DAMET"s.c. Biłgoraj
Bardzo cenię sobie rzetelność i profesjonalizm Pani Dagmary Ferens i jej pracowników. Usługi wykonywane są z najwyższą starannością i zawsze terminowo. Mogę również liczyć na pomoc i wsparcie w sytuacjach niestandardowych.
P.P.H.U. Marchewka Biłgoraj
Usługi świadczone przez Biuro Rachunkowe „DAFIN” są na najwyższym poziomie. Nasza długoletnia współpraca pozwala nam stwierdzić, że pracownicy biura posiadają dużą wiedzę i doświadczenie w zakresie usług księgowych. Zainteresowanym polecamy współpracę z biurem jako rzetelnym partnerem.
Limba
Wyroby z drewna Tereszpol
Nasza współpraca pozwala nam stwierdzić, że pracownicy biura posiadają dużą wiedzę i doświadczenie w zakresie usług księgowych. Możemy zwrócić się ze swoimi problemami i wątpliwościami w każdej chwili do pracowników biura, którzy natychmiast je rozwiązują.
Archelon s.c. Tereszpol
Usługi Biura Rachunkowego „DAFIN” są godne polecania każdemu, komu zależy na dobrze prowadzonej księgowości i profesjonalnej obsłudze. Pracownicy biura DAFIN odznaczają się dużym poziomem zaangażowania w wykonywane obowiązki, odpowiadając na nasze, często nagłe, potrzeby.
Usługi Ogólno-Budowlane Aleksandrów
Polecam biuro rachunkowe DAFIN , które swoim doświadczeniem wspomaga nas od wielu lat. Doświadczony zespół zaangażowanych pracowników daje nam pewność, że powierzone im zadania wykonują w pełni profesjonalnie. Biuro rachunkowe DAFIN to rzetelny partner.
Usługi Ślusarskie Aleksandrów
Współpraca z Biurem Rachunkowym DAFIN daje nam duża pewność, że powierzone mu zadania wykonywane są sumiennie i profesjonalnie. Zainteresowanym polecamy Biuro Rachunkowe DAFIN jako rzetelnego partnera.
Sklep Spożywczo-Przemysłowy Biłgoraj
Szczerze polecam biuro rachunkowe DAFIN. Pracownicy stwarzają niepowtarzalną, przyjazną atmosferę i zachowują wysokie standardy działania. Dysponują olbrzymią wiedzę z zakresu księgowości i zawsze z chęcią odpowiadają na wszelkie pytania. lch pracę cechuje fachowość i rzetelność.
Centrum Zielarsko-Medyczne Biłgoraj